Naše nabídka

Dobrý den,

vítám Vás na e-shopu věnovaném strojovému vyšívání.

Jmenuji se Monika Gomes de Freitas a šití a nyní především vyšívání je můj splněný pracovní sen.
Firmu jsem založila v lednu 2021 a již od počátku se věnuji především vlastnímu grafickému designu výšivek a nášivek pro motorkáře, kapely, manší i větší firmy, ale zvládnu i velmi decentní design ;-)
Kreativita a individuální přístup ke každé zakázce je pro mne prioritní.


Pár tipů pro Vás:

Jak probíhá tvorba výšivky?

V prvé řadě je tu námět či obrázek zaslaný klientem. Po posouzení a doladění detailů přistupuji ke grafickému zpracování v profesionálním programu Corel Draw a programu pro tvorbu výšivek.
Po odsouhlasení konečné podoby a velikosti výšivky přichází na řadu samotné vyšití motivu. K výšivkám používám 8 nitný průmyslový vyšívací automat GMS.
Vždy prosím o dodržování Autorských práv, pokud se jedná o stažené náměty z netu! V případě, že budete požadovat vyšití motivu podléhajícímu Autorskému právu bez svolení autora, tíže v případě soudního sporu přechází na Vás! ;-)


Na co se dá vyšívat?

Prakticky na cokoli. Trička, kšiltovky, tašky, batohy, povlaky na polštáře, ručníky a osušky, utěrky, dětské bryndáčky, čepice, mikiny....
Vždy preferuji vyšívání na mnou dodaný materiál, nicméně je možno i na dodaný materiál zákazníkem. Samozřejmostí je vyšití nášivek a je možno je dodat i s nažehlovací plochou /nažehlovačka.


Jak velký motiv mohu zvolit?

Automat disponuje vyšívací plochou maximálně 36 x 20 cm.
Větší výšivky zvládnu taky, nicméně pak počítejte s vyšší cenou, než je obvyklé z důvodu náročnosti zpracování.


Jak dlouho budu na výšivku čekat?

Vše se odvíjí od množství požadovaných výšivek a také na obsazenosti termínu. Jednodušší motivy jsem schopna dodat do druhého dne, složitější do cca týdne.

Jaké je minimální a maximální množství výšivek?

Je možno vyšít již od 1 kusu, je však nutno počítat s tím, že cena bude navýšena o min.150 Kč za zpracování v programech. Maximální počet není omezen ;-)

Vzhledem k tomu, že vím, jak je někdy složité pro našití nažehlovaček sehnat někoho, kdo by byl ochoten tuto práci provést, nabízím tuto službu také, jen mne prosím předem kontaktujte na e-mailuinfovysito@email.cz.

Jaké máte ceny?

Cena se vždy odvíjí dle mnoha faktorů, orientační ceník naleznete zde: http://www.vysito.com/nakupni-rad-a-cenik/

Pokud jste dočetli až sem, velmi si toho cením a těším se na Vaši objednávku!

Monika
<3
 
 
0
 
 
© Embroidery Design Freitas - Vysito.com